Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Sat 01/05/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> McLean G6-1 Crittenberger Game CYA G6 -1 Mawloud   JC 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Great Falls G6 -1 Bond Game Fort Hunt G6-1 Heiner    
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> FPYC G6-1 Komaily Game Vienna G6-1 Parris   GP 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Reston B6-1 Scott Game Fort Hunt B6-1 Koelsch   JS 
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Gainesville G6-2 Naples Game Falls Church G6 -2 Madison   PN 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Burke B6-3 Brandow Game FPYC B6-3 Varner   LV 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> CYA B6-3 Wheeler Game SYA B6-3 Drakopoulos    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> BRYC B8-3 Hymans Game SYA B8-3 Mawloud  GH 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Mt. Vernon G6 -2 Garey Game BRYC G6 -2 O'Connor    
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Alexandria B6-3 Matthews Game Lee-Mt. Vernon B6-3 Staab    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Springfield B6-3 Bhatnagar Game McLean B6-3 Nance   SN 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Turnpike G7-2 Liedtke  Game Fort Hunt G7-2 Harris     
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Fowler Game CYA G7-2 Rathinavelu   JF 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> SYA G7-2 Jin Her Game Great Falls G7-2 Kerrigan    
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#1(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Burke B6-2 Sturtevant Game Gainesville B6-2 Walker   JW 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Annandale B6-2 Nelson Game Gainesville B6-2 Gresham    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> BRYC B6-2 Aquil Game CYA B6-2 Utterback    
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#2(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Alexandria B6-2 Thomas Game Great Falls B6-2 Nickels    
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Springfield B6-2 Arguedas Game Jame Lees B6-2 Wilson    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Vienna B6-2 Burger Game Hurricanes B6-2 Fitzmaurice   SF 
Arlington, HB Woodlawn 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Turnpike B6-1 Ours Game Arlington B6-1 Maher   HT 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Arlington B6-3 Urbanski Game Herndon B6-3 Passmore   JP 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Arlington G6-1 Abundo Game Burke G6-1 Seay   PS 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 Samson Game Arlington G5-1 Piacenza    
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Arlington G5-2 Hurst Game McLean G5-2 Edwards   JE 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Springfield B5-3 Morrison Game Arlington B5-3 Filides   AF 
Falls Church, Baileys Comm Ctr 12:00p 12:45p  TBD no use    CC 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Baileys CC B8-3 Lewis Game Springfield B8-3 Pearson    
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Baileys B6-3 Bryant  Game Great Falls B6-3 Willson   SW 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Baileys G8-2 Hudson Game McLean G8-2 McNicoll   BM 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Baileys CC G7 -2 Marshall Game CYA G7-2 Jones   PJ 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Baileys G5-2 Marshall Game Lee-Mt. Vernon G5-2 Henderson    
Fort Belvoir, Fort Belvoir, Specker-#1 9:30a 10:45a  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Belvoir G8-2 Barfield Game Lee-Mt. Vernon G8-2 Ebron   EB 
10:45a 12:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Belvoir B8-2 Wimbush Game McLean B8-2 Jackson   TJ 
12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Arlington B7-1 Shelley Game Fort Belvoir B7-1 Miles   WG 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Reston B7-1 Lansdowne Game Gainesville B7-1 Binkowski   
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> CYA B7-3 Dann Game Fort Belvoir B7-3 Terry   BD 
Fort Belvoir, Fort Belvoir, Specker-#2 9:30a 10:45a  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Scarcella Game Fort Belvoir G7 -2 Edwards   MS 
10:45a 12:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Burke G7-2 Davis Game Vienna G7-2 Kourtesis   NK 
12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Arlington B6-2 Remedios Game Fort Belvoir B6-2 Shern    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> South Loudoun B6-2 ackley Game Lee District B6-2 Troy   JA 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Herndon B5-2 Jones Game Fort Belvoir B5-2 Taylor   IJS 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Fort Belvoir G5-2 Christian Game Gainesville G5-2 Furlong   SF 
Manassas Park 20111, Manassas Park CC - #1 3:00p 4:30p  TBD no use  gym use starts at 4:30pm  CC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Manassas Park B5-2 Gaskins Game Falls Church B5-2 Kusic    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> South County B7-1 Jackson Game Manassas Park B7-1 Vick   DV 
South Riding, Freedom HS-#2 4:15p 5:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> South Loudoun B6-1 stemberger Game Falls Church B6-1 Whitaker   GS 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South Loudoun B6-3 Cook Game South County B6-3 Matthews    
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 childress Game Burke G5-1 Coutinho   TC 
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South Loudoun B5-3 frazitta Game Burke B5-3 Mitchell    
South Riding, Freedom HS-Main 4:15p 5:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> South Loudoun G7-2 Ware Game Mt. Vernon G7-2 Elling   DW 
5:30p 6:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> CYA G7-1 McConnell Game South Loudoun G7-1 Clark   PM 
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Annandale G8-2 Sawi  Game South Loudoun G8-2 Banks    
8:00p 9:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> SYA G8-2 Wells Game South Loudoun G8-2 Howell    
Vienna, James Madison HS-Main(N) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Reston B8-1 Fuller Game Vienna B8-1 Marsden   DM 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Burke G8-2 Gellad Game Vienna G8-2 Trotter    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Hadley Game Vienna B8-2 Sullivan    
 Sun 01/06/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aldie, Mercer MS Main (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> dropped SYA B7-3 Bennett Game South Loudoun B7-3 Park   SB 
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> CYA B6-1 Cubbage Game South Loudoun B6-1 stemberger   GS 
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> South Loudoun G6 -2 Lisack Game Springfield G6-2 Duckett    
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> SYA B5-2 Hill Game South Loudoun B5-2 choi   DC 
Alexandria, Bryant Center (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Springfield B6-2 Arguedas Game Great Falls B6-2 Nickels    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Alexandria B6-2 Thomas Game Fort Belvoir B6-2 Shern   DT 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Arlington B6-2 Remedios Game Burke B6-2 Sturtevant    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Baileys B6-3 Bryant  Game CYA B6-3 Wheeler    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Reston B5-1 Byrnes Game Vienna B5 -1 Choi    
Alexandria, Edison HS - Aux 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Hunt B8-2 Meares Game Lee District B8-2 McMinn    DM 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Burke B8-3 Walsh Game Lee-Mt. Vernon B8-3 Lucio    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Fort Hunt B6-1 Koelsch Game McLean B6-1 Carey   KC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Arlington B6-1 Maher Game SYA B6-1 Morin   HT 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Falls Church B6-1 Whitaker Game Reston B6-1 Scott    
Alexandria, Edison HS - Main 12:00p 8:00p  TBD Game  No use 1/6  CC 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> McLean B5-1 Jackson Game Annandale B5-1 Martin   RF 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Jame Lees B5-1 Wade Game BRYC B5-1 Gonzalez    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Turnpike B5-3 Ours Game SYA B5-3 Parker   LO 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Reston B5-3 Legler Game FPYC B5-3 Malesky   LM 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> BRYC B7-3 Kucharski Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Peters   SP 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Arlington B7-3 Farrell Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Simonik   KF 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Vienna B6-1 Epps Game Turnpike B6-1 Ours    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> CYA B5-1 Jones Game Burke B5-1 Rapoza   PJ 
Alexandria, Mount Vernon HS #1 12:00p 12:45p  TBD no use  Do not enter gym until 12:30pm!  CC 
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Lee-Mt. Vernon B8-1 Hoskins Game McLean B8-1 J. McLean   JH 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > FPYC B8-2 Williams Game South Loudoun B8-2 Wolin   HW 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South County B8-1 Lynam Game SYA B8-1 Resquin   LR 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Mt. Vernon B8-1 Brown Game McLean B8-1 Cicale   RC 
6:00p 7:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Lee District B8 -1 Haywood Game Annandale B8-1 Nelson   DN 
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Vienna B7-1 Locey Game Herndon B7-1 Harley   BL 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Annandale B7-1 Nickle Game Gainesville B7-1 Binkowski   AN 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Arlington G8-2 O'Reilly Game Reston G8-2 Seneca    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Turnpike G8-1 Komaily Game Arlington G8-1 Berner   MK 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Burke G6-1 Seay Game Great Falls G6 -1 Bond   PS 
Annandale, Annandale HS-#2 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Mt. Vernon G6 -2 Garey Game Vienna G6 -2 Colyar    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Annandale B6-2 Nelson Game CYA B6-2 Utterback    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Lee District B6-2 Troy Game Jame Lees B6-2 Wilson    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Fort Hunt G6-1 Heiner Game Vienna G6-1 Parris   GP 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> BRYC G5- Husemann Game Great Falls G5-2 Exley   FE 
Arlington, HB Woodlawn 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Arlington B6-3 Urbanski Game FPYC B6-3 Varner   LV 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Great Falls B8-1 Bowman Game Arlington B8-1 Davis    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Arlington B8-1 Jones Game Falls Church B8-1 Trundle   ST 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> McLean G6 -2 Mendenhall  Game Arlington G6-2 Broyles   LM 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Lee District B5-1 Diffenbach Game Arlington B5-1 Lowen   PD 
Chantilly, Lunsford Middle (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Prochazka Game South County B8-2 Reeves   JP 
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> BRYC B8-3 Hymans Game South Loudoun B8-3 Arbore    
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> South Loudoun B7-1 Taylor Game Lee-Mt. Vernon B7-1 Bosley   J B 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Fort Hunt B7-2 Forti Game South Loudoun B7-2 Cook   CF 
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Vienna B5-1 Stolburg Game South Loudoun B5-1 kahn   PS 
Chantilly, Westfield HS-#1 (N) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Falls Church G6 -2 Madison Game CYA G6-2 McKenzie   CM 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Great Falls G6 -2 Knight Game BRYC G6 -2 O'Connor    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Reston G6 -2 Zeberlein Game SYA G6-2 Thanos   JZ 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Thompson Game SYA G5-2 Moore    
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Murphy Game Vienna G5 -2 Konstas    
Chantilly, Westfield HS-#2 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South Loudoun B6-3 Cook Game Lee-Mt. Vernon B6-3 Staab    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South County B6-3 Matthews Game McLean B6-3 Nance   KM 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Springfield B6-3 Bhatnagar Game Herndon B6-3 Passmore   JP 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Alexandria B6-3 Matthews Game Great Falls B6-3 Willson   BM 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Burke B6-3 Brandow Game SYA B6-3 Drakopoulos   JD 
Clifton, Centreville HS - main 5:15p 6:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> BRYC B7-1 Donovan  Game CYA B7-1 Lee    
6:30p 7:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Vienna G7-1 Yoder Game SYA G7-1 Heslep    
7:45p 9:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Burke G7-1 Magliocchetti Game Springfield G7-1 Richards   SR 
Fairfax, Lanier Middle School  11:00a 11:30a  TBD no use    CC 
11:45a 1:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> FPYC G8-1 Intermill Game Fort Hunt G8-1 Prater   RP 
1:00p 2:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> FPYC G7-1 Lester Game McLean G7-1 Johnson   BJ 
2:15p 3:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> CYA G6 -1 Mawloud Game FPYC G6-1 Komaily    
Falls Church, Jackson MS Aux 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Mt. Vernon B5-2 Coleman Game Springfield B5-2 Wilson    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Great Falls B5-2 Whelan Game Fort Hunt B5-2 Forti   DW 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> McLean B5-2 Broad Game Arlington B5-2 Sadaka   MB 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Annandale G5-2 Gorman Game Springfield G5-2 Burdette   CG 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Vienna G5 -1 Korman Game Springfield G5-1 Goodman   NK 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> McLean G5-1 Murrell Game CYA G5-1 Kang   MK 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Reston G5-1 Barr Game Burke G5-1 Seigle   PB 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> CYA B5-1 Katsakos Game Burke B5-1 Buttrey   SK 
Haymarket, Battlefield HS #1 (N) 1:45p 3:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Gainesville B8-1 Gresham Game CYA B8-1 Rosenblatt   AG 
3:00p 4:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gainesville B8-2 * RJ D'And Game SYA B8-2 Charneco   HDC 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Great Falls B5-2 Brown Game Gainesville B5-2 Burkhart   JB 
5:30p 6:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Gainesville G5-1 Holder Game Fort Hunt G5-1 Loving   JH 
Haymarket, Battlefield HS #2 (N) 1:45p 3:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Gainesville G6-2 Naples Game Burke G6 2 Wyant   RW 
3:00p 4:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Vienna B6-2 Burger Game Gainesville B6-2 Gresham   AG 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> BRYC B6-2 Aquil Game Gainesville B6-2 Walker   JW 
5:30p 6:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> McLean G5-2 Edwards Game Gainesville G5-2 Furlong   SF 
Lorton, South County MS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> FPYC B7-2 Ragan Game South County B7-2 Young    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Arlington B7-2 Nettles Game SYA B7-2 McGhee   JN 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Vienna B7-2 Desenti Game Turnpike B7-2 Battaglia   MB 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> CYA B7-2 Smith Game Springfield B7-2 Robinson    
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Eisenberg Game CYA G8-1 Costigan   RR 
6:15p 7:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South County B5-3 Johnson Game CYA B5-3 Rice   QR 
Manassas, Stonewall MS 11:45a 1:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Burke B7-3 Smydra Game Hurricanes B7-3 Chipps   MS 
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> South Loudoun B6-2 ackley Game Hurricanes B6-2 Fitzmaurice   JA 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Hurricanes B5-3 Richards Game Gainesville B5-3 Ly   SR 
McLean, McLean HS-Aux (N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Burke B7-1 Shouman Game McLean B7-1 Tallent   TS 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Leggett Game Great Falls B7-1 Bylund    
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Arlington G6-1 Abundo Game McLean G6-1 Crittenberger   JC 
McLean, McLean HS-Main(N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC 
4:15p 5:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Springfield G8-1 Wilson Game Burke G8-1 Shimp   ES 
5:30p 6:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Vienna G8-1 Joost Game McLean G8-1 Megas   TJ 
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Gainesville G7-1 Gilliam Game McLean G7-1 McNicoll   BM