Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 12/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Falls Church, Jackson MS rear gym 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> CYA B7-2 Utterback Game Gainesville B7-2 Schwemer   BS 
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Arlington B7-2 Remedios Game McLean B7-2 Nance    
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Annandale B7-2 Nelson Game South Loudoun B7-2 Ackley   JA 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Smith Game South County B8-2 Matthews   ASS 
8:15p 9:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Dann Game Vienna B8-2 Desenti    
 Tue 12/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Falls Church, Jackson MS rear gym 6:15p 7:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Burke G8-2 Byrne Game Turnpike G8-2 Komaily   MK 
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Baileys CC G8-2 Hudson Game CYA G8-2 Jones   PJ 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Vienna G8-2 Bond Game Arlington G8-2 Scarcella    
Falls Church, Jackson MS-Front gym 7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gainesville B8-2 Compton Game Herndon B8-2 Harley   RH 
8:15p 9:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Falls Church B7-2 Whitaker Game FPYC B7-2 Varner gym usage changes  LV 
 Wed 12/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Chantilly, Lunsford Middle (N) 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> South County B7-3 Lloyd Game South Loudoun B7-3 Cook gym changes   
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> CYA G8-2 Rathinavelu Game South Loudoun G8-2 Strohecker gym usage changes   UR 
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > BRYC B8-2 Thomas Game South Loudoun B8-2 Choi gym usage changes  DC 
Falls Church, Jackson MS rear gym 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Herndon B7-3 Passmore Game Springfield B7-3 Kelly   JP 
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Great Falls B7-3 Willson Game SYA B7-3 Downey   SW 
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> CYA B7-3 Prochazka Game Gainesville B7-3 Lingenfelder   JP 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Reston B7-1 Robinson Game Lee District B7-1 Trotter    
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Belvoir G8-2 Edwards Game SYA G8-2 Heslep   JH 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> McLean G8-2 McNicoll Game Mt. Vernon G8-2 Elling   BM 
 Thu 12/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Falls Church, Jackson MS rear gym 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Burke B7-3 DiSilvestro Game Alexandria B7-3 Thomas   DT 
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Alexandria B7-2 Matthews Game Turnpike B7-2 Burns gym usage change   RB 
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Simonik Game Manassas Park B8-3 Holden    
Falls Church, Jackson MS-Front gym 7:00p 8:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Hunt G8-2 Harris Game South Loudoun G8-2 Samson    
8:15p 9:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Burke B7-2 Sturtevant Game Lee-Mt. Vernon B7-2 Rush gym usage change   DS 
 Sat 12/14/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Burke B6-1 Rapoza Game Lee District B6-1 Diffenbach   PD 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> BRYC B6-1 Gonzalez Game Manassas Park B6-1 Gaskins    
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> CYA B6-1 Jones Game James Lee B6-1 Wade   PJ 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Gainesville B6-1 Cook Game James Lee B6-1 Herring    
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> McLean B6-2 Cicale Game Fort Belvoir B6-2 Taylor Jr   RC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> CYA G7-1 Mawloud Game SYA G7-1 Brubaker    
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Vienna B6-1 Epps Game Mt. Vernon B6-1 Coleman    
Alexandria, Gum Springs CC 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Gum Springs B5 -3 Sprocker Game Turnpike B5 -3 Syron pool gym time changes    
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Reston G5-2 Ward Game South Loudoun G5-2 Oshea pool  MO 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> McLean B5 -1 Martin Game Lee Mt. Vernon B5 -1 Bosley pool   
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Alexandria B7-2 Matthews Game Gainesville B7-2 Schwemer   BS 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Arlington B7-2 Remedios Game Fort Belvoir B7-2 Shern    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Burke B6-2 Buttrey Game SYA B6-2 Hill   JH 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Turnpike B7-2 Burns Game Lee-Mt. Vernon B7-2 Rush   DR 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> CYA B7-2 Utterback Game Vienna B7-2 Morton    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Ackley Game McLean B7-2 Nance   JA 
Alexandria, Mount Vernon HS #1 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> CYA B8-1 Lee Game Fort Belvoir B8-1 Miles   
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South County B8-1 Jackson Game Annandale B8-1 Nelson   MJ 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Springfield B8-1 Robinson Game Vienna B8-1 Marsden   DM 
Alexandria, Mount Vernon HS #2 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#1(S) 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#2(S) 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Annandale, Annandale HS-#1 2:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Annandale, Annandale HS-#2 2:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Arlington B6-1 Lowen Game McLean B6-1 Jackson   ML 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Arlington B5 -1 Sadaka Game CYA B5 -1 Rosenblatt pool  VS 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Gainesville G6-1 Holder Game Arlington G6-1 Piacenza   JH 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Arlington G6-2 DeCou Game Lee-Mt. Vernon G6-2 Henderson    
Chantilly, Lunsford Middle (N) 4:45a 6:00a  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Great Falls B7-3 Willson Game South Loudoun B7-3 Cook    
6:00p 7:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Peters Game South Loudoun B8-3 Mostek    
7:15p 8:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > SYA B8-2 McGhee Game South Loudoun B8-2 Choi    
Clifton, Liberty MS-#1(N) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 5th grade Division 3> BRYC B5 -3 Sharma Game Burke B5 -1 Smith pool  MS 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Great Falls B5 -1 Goldberg Game Herndon B5 -3 Bermudez pool  DG 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> CYA B5 -3 Rivers Game Gainesville B5 -3 Maxwell pool   
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Fort Belvoir B5 -3 Hunter Game FPYC B5 -3 Davis pool   
Clifton, Liberty MS-#2 (N) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 5th grade Division 2> BRYC B5 -2 Mayes Game Burke B5 -2 Asefi pool   
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 2> SYA B5 -2 Harris Game Vienna B5 -2 DAVIS pool   
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Manassas Park B5 -2 Solomon Game Burke B5 -2 Mayernik pool   
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Vienna G6-2 Grim Game SYA G6-2 Langford   CL 
Falls Church, Baileys Comm Ctr 1:00p 2:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Arlington G5-2 Lomas Game Baileys CC G5 -2 Marshall pool   
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Reston B6-3 Legler Game Baileys B6-3 J. Smith Sr   BL 
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Baileys CC G8-2 Hudson Game SYA G8-2 Heslep   JH 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Falls Church B8-3 Sutton Game Baileys B8-3 TBD   J S 
Reston, South Lakes High School 8:15p 9:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Reston G7-2 Zeberlein Game Lee-Mt. Vernon G7-2 Carter per coaches no refs need   CC 
South Riding, Freedom HS-#2 2:15p 3:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South Loudoun B8-1 Cook Game Arlington B8-1 Davis    
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> South Loudoun B6-1 kahn Game Reston B6-1 Ridgeway    
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> BRYC B7-1 Aquil Game South Loudoun B7-1 Webb-   GS 
Vienna, James Madison HS-Main(N) 3:00p 3:10p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Springfield G8-1 Wilson Game McLean G8-1 Megas   GM 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Vienna G8-1 TROTTER Game Gainesville G8-1 Gilliam    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Turnpike B8-1 Donovan Game Burke B8-1 Shouman  MB 
 Sun 12/15/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aldie, Mercer MS Main (N) 12:15p 1:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Francis Game South Loudoun G7-2 McGovern   RM 
1:30p 2:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Burke G8-2 Byrne Game South Loudoun G8-2 Samson   MB 
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> McLean G5-1 A Norton Game South Loudoun G5-1 Kerr pool  PN 
4:00p 5:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> South Loudoun G6-2 Samson Game SYA G6-2 Langford   CL 
Alexandria, Bryant Center (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> BRYC B6-1 Gonzalez Game Mt. Vernon B6-1 Coleman    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Great Falls B6-1 Brown Game James Lee B6-1 Wade    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Fort Hunt B5 -1 Zippel Game CYA B5 -1 Rosenblatt pool   
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Arlington B7-3 Parker Game Gainesville B7-3 Lingenfelder   MP 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Reston B5 -1 Byrnes Game Vienna B5 -2 LOCEY pool   
Alexandria, Edison HS - Aux 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Hunt G8-2 Harris Game Vienna G8-2 Bond    
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Belvoir G8-2 Edwards Game McLean G8-2 McNicoll   BM 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> McLean G6-1 Murrell Game South Loudoun G6-1 childress   TC 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> CYA G6-1 Kang Game Arlington G6-1 Piacenza   MK 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Fort Hunt G6-1 Loving Game Vienna G6-1 PARRIS   JL 
Alexandria, Edison HS - Main 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G7-2 Carter Game Mt. Vernon G7-2 Garey   DG 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> CYA G8-2 Rathinavelu Game Mt. Vernon G8-2 Elling   UR 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Arlington G8-2 Scarcella Game South Loudoun G8-2 Strohecker   JS 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> CYA G8-2 Jones Game Turnpike G8-2 Komaily   MK 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Simonik Game Burke B8-3 Smydra   MS 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 12:00p 7:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 12:00p 7:00p  Inactive no use  no use   CC 
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Reston B8-1 Lansdowne Game McLean B8-1 Tallent    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 Leggett Game Annandale B8-1 Nelson   CL 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South Loudoun B8-1 Cook Game Turnpike B8-1 Donovan   MB 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South County B8-1 Jackson Game Vienna B8-1 Marsden   DM 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Fort Hunt B7-1 Koelsch Game McLean B7-1 Carey   KC 
Annandale, Annandale HS-#2 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Gainesville G7-2 Naples Game Reston G7-2 Zeberlein    
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> BRYC G7-2 OConnor Game Springfield G7-2 Duckett    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Filides Game Vienna G7-2 TOMLINSON   CB 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> SYA B6-2 Hill Game Annandale B6-2 Hwang   JH 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Manassas Park B8-3 Holden Game Reston B8-3 Birkland    
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Arlington B7-1 Shelley Game Springfield B7-1 Arguedas    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Arlington B6-1 Lowen Game Reston B6-1 Ridgeway    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Arlington G5-1 McRae Game Vienna G5-1 KORMAN pool   
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Arlington B5 -2 McLean Game CYA B5 -2 Martin pool  JM 
Chantilly, Lunsford Middle (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> South Loudoun B6-2 Lanouette Game Arlington B6-2 Ghariani   HG 
1:30p 2:45p CS >Boys>Boys 5th grade Division 3> South County B5 -3 Arora Game South Loudoun B5 -2 Fiorillo pool  VA 
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Reston B5 -2 Daoud Game South Loudoun B5 -1 Choi pool  DC 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> South Loudoun B5 -1 Stemberger Game SYA B5 -1 O-Connor pool   
Chantilly, Westfield HS-#1 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> CYA B6-1 Jones Game Manassas Park B6-1 Gaskins    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Burke B6-1 Rapoza Game McLean B6-1 Jackson   AJ 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Vienna B6-1 Epps Game South Loudoun B6-1 kahn    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Turnpike B6-3 Ours Game Springfield B6-3 Alvarez   LO 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> FPYC B6-3 Malesky Game CYA B6-3 Lugo   LM 
Chantilly, Westfield HS-#2 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Herndon B6-2 Jones Game CYA B6-2 Robinson   IJS 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> McLean B6-2 Cicale Game Burke B6-2 Buttrey   RC 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Fort Hunt B6-2 Forti Game Fort Belvoir B6-2 Taylor Jr   CT 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Lee Mt. Vernon B6-3 Stewart Game BRYC B6-3 Shin    
Clifton, Centreville HS - side ct 5:00p 10:00p  TBD no use  no use   CC 
Fairfax, Lanier Middle School  11:45a 1:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Falls Church G7-1 Madison Game FPYC G7-1 Komaily   CM 
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > FPYC B8-2 Ragan Game Arlington B8-2 Ballard    
2:15p 3:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Springfield G8-1 Wilson Game FPYC G8-1 Lester   KL 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Annandale B7-2 Nelson Game FPYC B7-2 Varner    
Falls Church, Jackson MS rear gym 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Burke G5-2 Rose Game CYA G5-1 Dowling pool  SD 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Fort Hunt G5-1 Garey Game BRYC G5-2 Ali pool  BG 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Burke G5-2 Price Game Great Falls G5-1 Nitowski pool  PN 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Springfield G5-1 Goodman Game Fort Belvoir G5-2 Washington pool  BF 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Reston G6-2 Barr Game Vienna G6-2 Grim   PB 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> SYA G5-2 McGhee Game Vienna G5-2 KONSTAS pool  AM 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Lee Mt. Vernon G5-1 Breland Game South Loudoun G5-2 Oshea pool  MO 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Gainesville B6-1 Cook Game Lee District B6-1 Diffenbach   PD 
Falls Church , Mary Ellen Henderson MS 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Gainesville B6-2 Murray Game Falls Church B6-2 Kusic   DM 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Falls Church B5 -2 Greiner Game Arlington B5 -3 Perkins pool  JP 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> FPYC G6-2 Lester Game Falls Church G6-2 Papadopoulos   KL 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Burke B7-2 Sturtevant Game Falls Church B7-2 Whitaker   SW 
Lorton, South County MS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Vienna B8-2 Desenti Game South County B8-2 Matthews   CD 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Herndon B7-3 Passmore Game South County B7-3 Lloyd   ML 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South Loudoun B6-3 Webb Game Springfield B6-3 Wilson    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Great Falls B6-3 Britt Game Burke B6-3 Mitchell   JM 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South County B6-3 Johnson Game Arlington B6-3 Nettles   KM 
McLean, McLean HS-Aux (N) 4:15p 5:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> McLean G5-2 B Kim Game Reston G5-2 Ward pool  TK 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> McLean B5 -2 B Ball Game Springfield B5- 3 Morrison pool  TB 
6:45p 8:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> McLean B5 -1 Martin Game Herndon B5 -3 Bermudez pool  AB 
McLean, McLean HS-Main(N) 4:15p 5:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Dann Game McLean B8-2 Turgeon    
5:30p 6:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Burke G7-1 Wyant Game McLean G7-1 Crittenberger   JC 
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> McLean G6-2 Edwards Game Arlington G6-2 DeCou    
Nokesville, Patriot HS #1 1:00p 1:30p  TBD no use  games start at 1:30  CC 
1:30p 2:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Great Falls G8-1 Kerrigan Game Gainesville G8-1 Gilliam   JK 
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Gainesville G6-1 Holder Game SYA G6-1 Moore   JH 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Gainesville B8-1 Page Game Fort Belvoir B8-1 Miles    
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Hunt B8-2 Forti Game Gainesville B8-2 Compton    
6:30p 7:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Gainesville B7-1 Weinschenk Game Lee District B7-1 Trotter    
Nokesville, Patriot HS #2 1:00p 1:30p  TBD no use  games start at 1:30  CC 
1:30p 2:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Gainesville G5-1 Johnson Game SYA G5-2 Andersen pool  KJ 
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Mazid Game Gainesville G5-2 Hampson pool   
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Gainesville B5 -1 Ly Game Lee Mt. Vernon B5 -1 Bosley pool  HL 
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Gainesville B5 -3 Jackson Game Lee Mt. Vernon B5 -2 Day pool  MD 
Springfield, Lee HS-Aux (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Burke B7-3 DiSilvestro Game SYA B7-3 Downey    
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Great Falls G6-2 Exley Game Burke G6-2 Seigle    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G6-2 Henderson Game BRYC G6-2 Dudley    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Springfield G6-2 Marshall Game Springfield G6-2 Burdette   CB 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Gainesville G6-2 Furlong Game CYA G6-2 Murphy    
Springfield, Lee HS-Main (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Manassas Park B8-1 Vick Game Arlington B8-1 Davis   DV 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Great Falls B8-1 Krawczyk Game CYA B8-1 Lee   DL 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Smith Game Lee-Mt. Vernon B8-2 Bosley   JB 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > BRYC B8-2 Thomas Game Herndon B8-2 Harley    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Arlington B8-2 Maher Game Lee District B8- McMinn    
Springfield, West Springfield-#2(S/C) 1:00p 2:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> CYA B7-3 Prochazka Game Springfield B7-3 Kelly   JP 
2:15p 3:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> South Loudoun G7-1 Lisack Game Vienna G7-1 YODER    
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Burke G7-1 Seay Game Springfield G7-1 Duckett   PS 
4:45p 6:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Arlington G7-1 Eisenberg Game SYA G7-1 Brubaker   AE 
Springfield, West Springfield-Main 1:00p 2:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Vienna G8-1 TROTTER Game CYA G8-1 McConnell    
2:15p 3:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Abundo Game Burke G8-1 Edwards   MM 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Vienna B7-1 STOLBURG Game SYA B7-1 Morin   PS 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> CYA B7-1 Cubbage Game Reston B7-1 Robinson    
6:00p 7:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> CYA G7-1 Mawloud Game Great Falls G7-1 Bond