Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 12/02/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 Leggett Game Fort Belvoir B8-1 Miles    
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Turnpike B8-1 Donovan Game McLean B8-1 Tallent   MB 
Falls Church, Jackson MS rear gym 6:15p 7:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 Crittenberger Game FPYC G7-1 Komaily   JC 
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> CYA G8-1 McConnell Game FPYC G8-1 Lester   PM 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Burke G8-1 Edwards Game Gainesville G8-1 Gilliam   MM 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 7:00p 8:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Vienna G8-1 TROTTER Game Great Falls G8-1 Kerrigan    
8:15p 9:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Abundo Game McLean G8-1 Megas   GM 
 Tue 12/03/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Arlington B8-1 Davis Game Great Falls B8-1 Krawczyk   
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Springfield B8-1 Robinson Game Annandale B8-1 Nelson    
Falls Church, Jackson MS rear gym 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Vienna B7-1 STOLBURG Game CYA B7-1 Cubbage    
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> South Loudoun B7-1 Webb- Game Great Falls B7-1 Nickles   GS 
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Springfield B7-1 Arguedas Game Gainesville B7-1 Weinschenk   AA 
Falls Church, Jackson MS-Front gym 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Reston B8-1 Lansdowne Game CYA B8-1 Lee    
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South County B8-1 Jackson Game Burke B8-1 Shouman   MJ 
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Manassas Park B8-1 Vick Game Gainesville B8-1 Page   DV 
 Wed 12/04/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > FPYC B8-2 Ragan Game Lee District B8- McMinn    
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Lee-Mt. Vernon B8-2 Bosley Game Arlington B8-2 Ballard    
 Thu 12/05/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Hunt B8-2 Forti Game McLean B8-2 Turgeon    
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Arlington B8-2 Maher Game SYA B8-2 McGhee   AM 
Falls Church, Jackson MS rear gym 6:15p 7:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Springfield G7-1 Duckett Game Fort Hunt G7-1 Heiner    
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> SYA G7-1 Brubaker Game Falls Church G7-1 Madison   CM 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Vienna G7-1 YODER Game CYA G7-1 Mawloud    
Falls Church, Jackson MS-Front gym 7:00p 8:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Arlington G7-1 Eisenberg Game Burke G7-1 Seay    
8:15p 9:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> South Loudoun G7-1 Lisack Game Burke G7-1 Wyant   RW 
 Sat 12/07/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Fort Belvoir B6-2 Taylor Jr Game Herndon B6-2 Jones   CT 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Falls Church B6-2 Kusic Game McLean B6-2 Cicale   RC 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Falls Church B5 -2 Greiner Game Burke B5 -2 Mayernik pool   
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Reston B6-3 Legler Game Burke B6-3 Mitchell   JM 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South County B6-3 Johnson Game BRYC B6-3 Shin   KM 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Gum Springs B5 -3 Sprocker Game South Loudoun B5 -2 Fiorillo pool   
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Mt. Vernon G8-2 Elling Game Fort Belvoir G8-2 Edwards    
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> McLean G8-2 McNicoll Game Vienna G8-2 Bond   BM 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Falls Church G7-1 Madison Game McLean G7-1 Crittenberger   JC 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Fort Hunt G7-1 Heiner Game Great Falls G7-1 Bond    
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Burke G7-1 Seay Game Vienna G7-1 YODER    
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G6-2 Henderson Game CYA G6-2 Murphy    
Alexandria, Mount Vernon HS #1 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Mount Vernon HS #2 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#1(S) 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#2(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Falls Church B7-2 Whitaker Game CYA B7-2 Utterback   SW 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon B7-2 Rush Game Alexandria B7-2 Matthews   DR 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Fort Belvoir B7-2 Shern Game Burke B7-2 Sturtevant    
Annandale, Annandale HS-#1 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Burke B8-3 Smydra Game Manassas Park B8-3 Holden   MS 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Fort Belvoir B8-1 Miles Game Manassas Park B8-1 Vick    
6:00p 7:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Manassas Park B6-1 Gaskins Game Gainesville B6-1 Cook    
Annandale, Annandale HS-#2 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Reston G6-2 Barr Game BRYC G6-2 Dudley   PB 
4:45p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Fort Hunt B6-2 Forti Game Gainesville B6-2 Murray    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Reston B6-1 Ridgeway Game BRYC B6-1 Gonzalez    
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Turnpike G8-2 Komaily Game Arlington G8-2 Scarcella   MS 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Springfield B6-3 Alvarez Game Arlington B6-3 Nettles   JN 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Mt. Vernon B6-1 Coleman Game Arlington B6-1 Lowen   ML 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Arlington B6-2 Ghariani Game SYA B6-2 Hill   JH 
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> South Loudoun G6-2 Samson Game Arlington G6-2 DeCou    
Clifton, Liberty MS-#1(N) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Burke G5-2 Rose Game Vienna G5-1 KORMAN pool  NK 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Arlington G5-1 McRae Game CYA G5-1 Dowling pool  SD 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> McLean G5-1 A Norton Game SYA G5-2 Andersen pool  PN 
12:45p 2:00p CS >Girls>Girls 5th grade Division 2> Arlington G5-2 Lomas Game BRYC G5-2 Ali   JL 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> BRYC B5 -3 Sharma Game CYA B5 -1 Rosenblatt pool  CR 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Arlington B5 -1 Sadaka Game Burke B5 -1 Smith pool  MS 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Reston B5 -1 Byrnes Game SYA B5 -1 O-Connor pool   
Clifton, Liberty MS-#2 (N) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Gainesville G5-1 Johnson Game South Loudoun G5-1 Kerr pool   
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Burke G5-2 Price Game Gainesville G5-2 Hampson pool  CH 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Mazid Game Great Falls G5-1 Nitowski pool  PN 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> McLean G5-2 B Kim Game South Loudoun G5-2 Oshea pool  MO 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> BRYC B5 -2 Mayes Game CYA B5 -2 Martin pool  JM 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Arlington B5 -2 McLean Game Burke B5 -2 Asefi pool  JM 
Falls Church, Baileys Comm Ctr 1:00p 2:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Fort Hunt G5-1 Garey Game Baileys CC G5 -2 Marshall pool   
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South Loudoun B6-3 Webb Game Baileys B6-3 J. Smith Sr    
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Baileys B8-3 TBD Game Lee-Mt. Vernon B8-3 Peters   JH 
4:45p 6:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Strohecker Game Baileys CC G8-2 Hudson   JS 
Falls Church, Jackson MS rear gym 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Great Falls B5 -1 Goldberg Game Lee Mt. Vernon B5 -1 Bosley pool  DG 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Gainesville B5 -1 Ly Game Herndon B5 -3 Bermudez pool  HL 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> SYA B5 -2 Harris Game Lee Mt. Vernon B5 -2 Day pool   
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> McLean B5 -2 B Ball Game South Loudoun B5 -1 Choi pool   
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Reston B5 -2 Daoud Game Springfield B5- 3 Morrison pool   
Falls Church, Jackson MS-Front gym 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Lee Mt. Vernon G5-1 Breland Game Reston G5-2 Ward pool  KB 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Springfield G5-1 Goodman Game Vienna G5-2 KONSTAS pool   
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> SYA G5-2 McGhee Game Fort Belvoir G5-2 Washington pool  BF 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> McLean G6-1 Murrell Game Vienna G6-1 PARRIS    
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> South Loudoun G6-1 childress Game SYA G6-1 Moore   TC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Fort Hunt G6-1 Loving Game Burke G6-1 Coutinho   KC 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Springfield G6-2 Burdette Game Vienna G6-2 Grim   DG 
South Riding, Freedom HS-#2 2:15p 3:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South Loudoun B8-1 Cook Game McLean B8-1 Tallent    
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > South Loudoun B8-2 Choi Game Vienna B8-2 Desenti    
4:45p 6:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Arlington G7-1 Eisenberg Game South Loudoun G7-1 Lisack   AE 
Vienna, James Madison HS-Main(N) 3:00p 3:10p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> McLean G8-1 Megas Game Vienna G8-1 TROTTER   GM 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> CYA B8-1 Lee Game McLean B8-1 Leggett   CL 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> McLean B7-2 Nance Game Turnpike B7-2 Burns   RB 
 Sun 12/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aldie, Mercer MS Main (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> South Loudoun B7-1 Webb- Game CYA B7-1 Cubbage    
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Vienna B7-2 Morton Game South Loudoun B7-2 Ackley   JA 
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Burke B6-2 Buttrey Game South Loudoun B6-2 Lanouette   SL 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> South Loudoun B5 -1 Stemberger Game Vienna B5 -2 LOCEY pool  GS 
Alexandria, Bryant Center (S) 2:30a 3:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Manassas Park B5 -2 Solomon Game Arlington B5 -3 Perkins pool   
Alexandria, Edison HS - Aux 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Vienna G6-1 PARRIS Game Gainesville G6-1 Holder   JH 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Burke G6-1 Coutinho Game CYA G6-1 Kang   KC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Arlington G6-1 Piacenza Game Fort Hunt G6-1 Loving   RP 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> CYA G6-2 Murphy Game Great Falls G6-2 Exley   FE 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Arlington G6-2 DeCou Game Reston G6-2 Barr    
Alexandria, Edison HS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> SYA B7-3 Downey Game CYA B7-3 Prochazka   JP 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Alexandria B7-3 Thomas Game Arlington B7-3 Parker   MP 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Springfield B7-3 Kelly Game Great Falls B7-3 Willson   SW 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Gainesville B7-3 Lingenfelder Game Burke B7-3 DiSilvestro    
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Turnpike B8-1 Donovan Game Springfield B8-1 Robinson   MB 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Annandale B8-1 Nelson Game Reston B8-1 Lansdowne   D N 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Vienna B8-1 Marsden Game South Loudoun B8-1 Cook   DM 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Vienna G8-2 Bond Game CYA G8-2 Jones   PJ 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> McLean G8-2 McNicoll Game Fort Hunt G8-2 Harris    
Annandale, Annandale HS-#2 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> BRYC G7-2 OConnor Game Vienna G7-2 TOMLINSON    
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> McLean G7-2 Mendenhall Game Mt. Vernon G7-2 Garey   LM 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Francis Game Springfield G7-2 Duckett   KF 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G7-2 Carter Game Reston G7-2 Zeberlein   JZ 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> SYA G8-2 Heslep Game Burke G8-2 Byrne   JH 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> CYA G8-1 McConnell Game Arlington G8-1 Abundo   PM 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Vienna G7-1 YODER Game Arlington G7-1 Eisenberg   AE 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Arlington B8-1 Davis Game McLean B8-1 Leggett   CL 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > McLean B8-2 Turgeon Game Arlington B8-2 Maher   DM 
5:00p 6:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Arlington B8-2 Ballard Game SYA B8-2 McGhee   AM 
Chantilly, Lunsford Middle (N) 12:15p 1:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Vienna G6-2 Grim Game South Loudoun G6-2 Samson   DS 
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Arlington B6-3 Nettles Game South Loudoun B6-3 Webb    
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> South Loudoun B7-3 Cook Game Herndon B7-3 Passmore   JP 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> South Loudoun B8-3 Mostek Game Lee-Mt. Vernon B8-3 Simonik   KM 
Chantilly, Westfield HS-#1 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Annandale B6-2 Hwang Game Vienna B6-2 Choi   JC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> CYA B6-2 Robinson Game McLean B6-2 Cicale   RC 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Burke B6-3 Mitchell Game Lee Mt. Vernon B6-3 Stewart   JM 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Baileys B6-3 J. Smith Sr Game South County B6-3 Johnson   KM 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> BRYC B6-3 Shin Game Reston B6-3 Legler    
Chantilly, Westfield HS-#2 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Fort Belvoir B5 -3 Hunter Game Gainesville B5 -3 Maxwell pool  CH 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> CYA B5 -3 Rivers Game FPYC B5 -3 Davis pool  NR 
2:30p 3:45p CS >Boys>Boys 5th grade Division 3> South County B5 -3 Arora Game Turnpike B5 -3 Syron pool  JS 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> FPYC B6-3 Malesky Game Turnpike B6-3 Ours   LM 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Springfield B6-3 Wilson Game Springfield B6-3 Alvarez    
Clifton, Centreville HS - main 5:15p 6:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Samson Game CYA G8-2 Rathinavelu   UR 
6:30p 7:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Springfield G7-1 Duckett Game Burke G7-1 Wyant   RW 
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> SYA G7-1 Brubaker Game Burke G7-1 Seay    
Clifton, Centreville HS - side ct 5:00p 5:15p  TBD no use    CC 
Fairfax, Lanier Middle School  11:45a 1:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> FPYC G8-1 Lester Game Vienna G8-1 TROTTER    
1:00p 2:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> FPYC G7-1 Komaily Game Fort Hunt G7-1 Heiner   MK 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gainesville B8-2 Compton Game FPYC B8-2 Ragan    
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> FPYC B7-2 Varner Game Arlington B7-2 Remedios    
Falls Church, Jackson MS rear gym 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> McLean B5 -2 B Ball Game Reston B5 -2 Daoud   TB 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Lee Mt. Vernon G5-1 Breland Game McLean G5-2 B Kim pool  KB 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Fort Hunt B5 -1 Zippel Game Burke B5 -1 Smith pool   
5:00p 6:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Burke B5 -2 Asefi Game CYA B5 -2 Martin pool   
Falls Church, Jackson MS-Front gym 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> FPYC G6-2 Lester Game Springfield G6-2 Marshall    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> SYA G6-2 Langford Game Springfield G6-2 Burdette   CL 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> CYA B6-3 Lugo Game Great Falls B6-3 Britt   SL 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Baileys B8-3 TBD Game Manassas Park B8-3 Holden from 11/24   
Falls Church , Mary Ellen Henderson MS 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Great Falls G7-1 Bond Game Falls Church G7-1 Madison   CM 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Falls Church B6-2 Kusic Game Herndon B6-2 Jones   IJS 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Manassas Park B5 -2 Solomon Game Falls Church B5 -2 Greiner   JG 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Falls Church G6-2 Papadopoulos Game Gainesville G6-2 Furlong   LW 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Burke B8-3 Petro Game Falls Church B8-3 Sutton   J S 
Haymarket, Battlefield HS #1 (N) 1:00p 1:30p  TBD no use  games start at 1:30  CC 
1:30p 2:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Gainesville G8-1 Gilliam Game Springfield G8-1 Wilson    
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Gainesville G7-2 Naples Game South Loudoun G7-2 McGovern   RM 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> James Lee B6-1 Wade Game Gainesville B6-1 Cook   TC 
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Carey Game Gainesville B7-1 Weinschenk   KC 
6:30p 7:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Gainesville B7-2 Schwemer Game Annandale B7-2 Nelson   BS 
Haymarket, Battlefield HS #2 (N) 1:00p 1:30p  TBD no use  games start at 1:30  CC 
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Fort Belvoir B6-2 Taylor Jr Game Gainesville B6-2 Murray   CT 
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> McLean B5 -1 Martin Game Gainesville B5 -1 Ly pool  HL 
4:00p 5:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Gainesville G5-1 Johnson Game McLean G5-1 A Norton pool   
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Gainesville B5 -3 Jackson Game Vienna B5 -2 DAVIS pool  DD 
Lorton, South County MS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > South County B8-2 Matthews Game CYA B8-2 Dann    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Lee District B8- McMinn Game BRYC B8-2 Thomas    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Springfield B7-1 Arguedas Game BRYC B7-1 Aquil    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Lee District B7-1 Trotter Game Great Falls B7-1 Nickles    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> SYA B7-1 Morin Game Arlington B7-1 Shelley   HT 
McLean, McLean HS-Aux (N) 4:15p 5:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> McLean B6-1 Jackson Game BRYC B6-1 Gonzalez   AJ 
5:30p 6:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> SYA G6-1 Moore Game McLean G6-1 Murrell    
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> BRYC G6-2 Dudley Game McLean G6-2 Edwards   JE 
McLean, McLean HS-Main(N) 4:00p 5:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 Crittenberger Game CYA G7-1 Mawloud   JC 
5:15p 6:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> McLean G8-1 Megas Game Great Falls G8-1 Kerrigan   GM 
6:30p 7:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 Tallent Game South County B8-1 Jackson   MJ 
Springfield, Lee HS-Aux (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Manassas Park B6-1 Gaskins Game Burke B6-1 Rapoza   SG 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Lee District B6-1 Diffenbach Game CYA B6-1 Jones   PD 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Reston B6-1 Ridgeway Game Vienna B6-1 Epps    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> James Lee B6-1 Herring Game Great Falls B6-1 Brown    
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Burke G6-2 Seigle Game Lee-Mt. Vernon G6-2 Henderson    
Springfield, Lee HS-Main (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Burke B8-1 Shouman Game Manassas Park B8-1 Vick   DV 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Lee-Mt. Vernon B8-2 Bosley Game Fort Hunt B8-2 Forti    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Fort Belvoir B8-1 Miles Game Great Falls B8-1 Krawczyk   SK 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Herndon B8-2 Harley Game CYA B8-2 Smith   RH 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Reston B7-1 Robinson Game Fort Hunt B7-1 Koelsch