Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 01/28/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> South County B7-1 Jackson Game Reston B7-1 Lansdowne lost Jackson 1/15   
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Hurricanes B7-3 Chipps Game CYA B7-3 Dann   BD 
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> South Loudoun B7-3 Park Game Arlington B7-3 Farrell    
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 7:00p 8:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Arlington B6-1 Maher Game Gainesville B6-1 Weinschenk   JW 
8:15p 9:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> South Loudoun G7-1 Clark Game FPYC G7-1 Lester    
 Tue 01/29/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 8:45p 10:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Hadley Game Burke B8-2 Seay from 1-29  CC 
 Thu 01/31/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:30p CS >Boys>Boys 7th Grade Division 1> CYA B7-1 Lee Game McLean B7-1 Tallent lost Jackson 1/15  
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Vienna G8-1 Joost Game FPYC G8-1 Intermill lost Jackson on 1/15  TJ 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Burke G8-1 Shimp Game CYA G8-1 Costigan lost Jackson on 1/15  SC 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 7:00p 8:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> SYA G7-1 Heslep Game Burke G7-1 Magliocchetti   MM 
8:15p 9:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 Johnson Game Gainesville G7-1 Gilliam   BJ 
 Sat 02/02/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Falls Church G6 -2 Madison Game Vienna G6 -2 Colyar    
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Mt. Vernon G6 -2 Garey Game South Loudoun G6 -2 Lisack    
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> McLean B6-3 Nance Game Great Falls B6-3 Willson   SN 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Springfield B6-3 Bhatnagar Game Burke B6-3 Brandow   JB 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B6-3 Staab Game Herndon B6-3 Passmore    
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> South Loudoun B6-1 stemberger Game Arlington B6-1 Maher from 1/12  GS 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> SYA B6-1 Morin Game Vienna B6-1 Epps from 1/12  SM 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Eisenberg Game Burke G8-1 Shimp From 1-13  RR 
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Hurricanes B7-3 Chipps Game BRYC B7-3 Kucharski From 1-13   
Alexandria, Mount Vernon HS #1 3:15p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Springfield B7-2 Robinson Game Gainesville B7-2 Madigan lost Annandale   LR 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> SYA G7-2 Jin Her Game CYA G7-2 Jones lost Annandale   PJ 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Springfield G8-1 Wilson Game McLean G8-1 Megas lost Annandale   SR 
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > McLean B8-2 Jackson Game FPYC B8-2 Williams From 1-13  TJ 
Alexandria, Mount Vernon HS #2 3:15p 4:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Reston G5-1 Barr Game South Loudoun G5-1 Samson lost Annandale    
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Fort Hunt G5-1 Loving Game Springfield G5-1 Goodman lost Annandale    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> CYA B6-1 Cubbage Game Fort Hunt B6-1 Koelsch From 1-17   
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Lee District B5-1 Diffenbach Game CYA B5-1 Jones lost Jackson #1  PD 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#1(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Vienna G8-1 Joost Game Turnpike G8-1 Komaily From 1-13  TJ 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Vienna G7-1 Yoder Game Gainesville G7-1 Gilliam    
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Great Falls G7-2 Kerrigan Game Fort Hunt G7-2 Harris    
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Burke B7-3 Smydra Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Simonik From 1-17  MS 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#2(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Turnpike G7-2 Liedtke  Game Burke G7-2 Davis    
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Arlington G8-2 O'Reilly Game Annandale G8-2 Sawi     
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Leggett Game Lee-Mt. Vernon B7-1 Bosley from 1/15    
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> CYA B7-3 Dann Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Peters From 1-17   
Annandale, Annandale HS-#1 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
Annandale, Annandale HS-#2 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
Arlington, HB Woodlawn 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Arlington G6-1 Abundo Game CYA G6 -1 Mawloud   MA 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Fowler Game Vienna G7-2 Kourtesis   JF 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Gainesville G5-1 Holder Game Arlington G5-1 Piacenza   JH 
12:45p 2:00p CS >Girls>Girls 5th grade Division 2> Arlington G5-2 Hurst Game FPYC G5-2 Lester   
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Arlington B7-3 Farrell Game Falls Church B7-3 Sutton   KF 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> BRYC B6-2 Aquil Game Arlington B6-2 Remedios from 1/12  SB 
Clifton, Liberty MS-#1(N) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Vienna G5 -1 Korman Game South Loudoun G5-1 childress   TC 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> South Loudoun B5-1 kahn Game BRYC B5-1 Gonzalez   SB 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Vienna B5 -1 Choi Game Arlington B5-1 Lowen   JC 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Annandale G5-2 Gorman Game Gainesville G5-2 Furlong   SF 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Turnpike B5-3 Ours Game South Loudoun B5-3 frazitta    
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South County B5-3 Johnson Game Springfield B5-3 Morrison   DJ 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Reston B5-3 Legler Game SYA B5-3 Parker    
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Burke G6-1 Seay Game Vienna G6-1 Parris   PS 
Clifton, Liberty MS-#2 (N) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> CYA G5-1 Kang Game Burke G5-1 Seigle   MK 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> McLean B5-1 Jackson Game Burke B5-1 Rapoza   RF 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Gainesville B5-2 Burkhart Game Falls Church B5-2 Kusic   JB 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Herndon B5-2 Jones Game South Loudoun B5-2 choi    
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> FPYC B5-3 Malesky Game CYA B5-3 Rice   LM 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Gainesville B5-3 Ly Game Burke B5-3 Mitchell   JM 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> BRYC G6 -2 O'Connor Game Gainesville G6-2 Naples From 1-13  PN 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Springfield G6-2 Duckett Game Reston G6 -2 Zeberlein From 1-13   
Falls Church, Baileys Comm Ctr 12:00p 12:45p  TBD no use    CC 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Baileys G8-2 Hudson Game SYA G8-2 Wells    
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Scarcella Game Baileys CC G7 -2 Marshall    
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Alexandria B6-3 Matthews Game Baileys B6-3 Bryant    BM 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Baileys G5-2 Marshall Game Fort Belvoir G5-2 Christian    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Baileys CC B8-3 Lewis Game Burke B8-3 Walsh    
Falls Church, Jackson MS Aux 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> SYA G5-2 Moore Game Springfield G5-2 Burdette    
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Vienna G5 -2 Konstas Game McLean G5-2 Edwards   JE 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Murphy Game Lee-Mt. Vernon G5-2 Henderson    
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> SYA B5-2 Hill Game McLean B5-2 Broad    
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> CYA B6-3 Wheeler Game Arlington B6-3 Urbanski From 1-13   
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Great Falls B5-2 Brown Game Arlington B5-2 Sadaka   MB 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 Johnson Game CYA G7-1 McConnell From 1-13  PM 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 McNicoll Game SYA G7-1 Heslep From 1-13 (lost Jackson #1 2/2)  BM 
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Cook Game CYA B7-2 Smith From 1-13 (lost Jackson #1 2/2)  EC 
Falls Church, James Lee Center 9:00a 9:30a  TBD no use    CC 
9:30a 10:45a  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> SYA B8-3 Mawloud Game Lee-Mt. Vernon B8-3 Lucio    
10:45a 12:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Springfield B8-3 Pearson Game South Loudoun B8-3 Arbore    
12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Jame Lees B6-2 Wilson Game Gainesville B6-2 Gresham   AG 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Annandale B6-2 Nelson Game Gainesville B6-2 Walker   DN 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Jame Lees B5-1 Wade Game CYA B5-1 Katsakos    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Annandale B5-1 Martin Game Vienna B5-1 Stolburg   PS 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Reston B5-1 Byrnes Game Burke B5-1 Buttrey lost Jackson #1  SB 
Fort Belvoir, Fort Belvoir, Specker-#1 2:15p 3:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Mt. Vernon G7-2 Elling Game Fort Belvoir G7 -2 Edwards    
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Belvoir G8-2 Barfield Game Burke G8-2 Gellad   CG 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Lee District B6-2 Troy Game Fort Belvoir B6-2 Shern    
Fort Belvoir, Fort Belvoir, Specker-#2 2:15p 3:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Burke B7-1 Shouman Game Fort Belvoir B7-1 Miles from 1/15  TS 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South County B7-2 Young Game Fort Hunt B7-2 Forti From 1-13   
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Fort Hunt B5-2 Forti Game Fort Belvoir B5-2 Taylor   CT 
Manassas Park 20111, Manassas Park CC - #1 3:15p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Annandale B7-1 Nickle Game BRYC B7-1 Donovan    AN 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Herndon B7-1 Harley Game South Loudoun B7-1 Taylor From 1-13   
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Manassas Park B7-1 Vick Game Reston B7-1 Lansdowne from 1/12  DV 
Manassas Park 20111, Manassas Park CC - #2 4:15p 5:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Manassas Park B5-2 Gaskins Game Mt. Vernon B5-2 Coleman lost Jackson #1   
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Great Falls B5-2 Whelan Game Springfield B5-2 Wilson lost Jackson #1   
Vienna, James Madison HS-Main(N) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
4:45p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Vienna B7-1 Locey Game CYA B7-1 Lee change in gym time from school  BL 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Gainesville G8-2 Shaw Game Vienna G8-2 Trotter lost Annandale    
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Springfield B8-1 Johnson Game Gainesville B8-1 Gresham from 1/12  AG 
8:15p 9:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Great Falls B8-1 Bowman Game Vienna B8-1 Marsden change in allotted time from school  DM 
 Sun 02/03/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aldie, Mercer MS Main (N) 12:15p 1:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Howell Game South Loudoun G8-2 Banks   RH 
1:30p 2:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> South Loudoun G7-2 Ware Game CYA G7-2 Rathinavelu   UR 
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> SYA B6-1 Morin Game South Loudoun B6-1 stemberger   GS 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South Loudoun B6-3 Cook Game CYA B6-3 Wheeler   EC 
Alexandria, Bryant Center (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> dropped SYA B7-3 Bennett Game Fort Belvoir B7-3 Terry SYA Bennett removed from league  SB 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> BRYC B7-3 Kucharski Game CYA B7-3 Dann    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Alexandria B6-2 Thomas Game Arlington B6-2 Remedios   DT 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Vienna B6-2 Burger Game BRYC B6-2 Aquil    
Alexandria, Edison HS - Aux 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B7-3 Simonik Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Peters   MS 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Turnpike B7-2 Battaglia Game South Loudoun B7-2 Cook   MB 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Leggett Game Burke B7-1 Shouman   CL 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Springfield B6-2 Arguedas Game Burke B6-2 Sturtevant    
Alexandria, Edison HS - Main 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Eisenberg Game Turnpike G8-1 Komaily   RR 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Fort Hunt G8-1 Prater Game Arlington G8-1 Berner   RP 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Reston B7-1 Lansdowne Game Great Falls B7-1 Bylund   TB 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Manassas Park B7-1 Vick Game Lee-Mt. Vernon B7-1 Bosley   J B 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> SYA G7-1 Heslep Game McLean G7-1 Johnson   JH 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> CYA G7-1 McConnell Game McLean G7-1 McNicoll   PM 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Springfield G7-1 Richards Game South Loudoun G7-1 Clark    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> McLean G6-1 Crittenberger Game Fort Hunt G6-1 Heiner   JC 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> CYA G8-1 Costigan Game Burke G8-1 Shimp   ES 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Burke G8-2 Gellad Game McLean G8-2 McNicoll   CG 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Arlington G8-2 O'Reilly Game Fort Belvoir G8-2 Barfield    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> SYA G8-2 Wells Game Lee-Mt. Vernon G8-2 Ebron    
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Falls Church B8-1 Trundle Game Annandale B8-1 Nelson   DN 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Lee-Mt. Vernon B8-1 Hoskins Game Springfield B8-1 Johnson   JH 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Mt. Vernon B8-1 Brown Game South County B8-1 Lynam   JHL 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Lee District B8 -1 Haywood Game SYA B8-1 Resquin    
Annandale, Annandale HS-#2 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Springfield B8-3 Pearson Game BRYC B8-3 Hymans    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> SYA B8-3 Mawloud Game Baileys CC B8-3 Lewis    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> SYA B7-2 McGhee Game Springfield B7-2 Robinson    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Great Falls G6 -1 Bond Game FPYC G6-1 Komaily   MK 
Arlington, HB Woodlawn 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> CYA G6-2 McKenzie Game Arlington G6-2 Broyles   CB 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Arlington B6-3 Urbanski Game SYA B6-3 Drakopoulos   JD 
2:30p 3:45p CS >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Arlington B7-1 Shelley Game McLean B7-1 Tallent   
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> CYA B8-1 Rosenblatt Game Arlington B8-1 Davis   CR 
Chantilly, Lunsford Middle (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Burke B8-2 Seay Game South County B8-2 Reeves   PS 
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> South Loudoun B8-3 Arbore Game Burke B8-3 Walsh    
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> South Loudoun B7-1 Taylor Game Fort Belvoir B7-1 Miles    
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Burke B8-2 Partonen Game South Loudoun B8-2 Wolin    
Chantilly, Westfield HS-#1 (N) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> McLean G6 -2 Mendenhall  Game South Loudoun G6-2 Bielecki   LM 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Burke G6 2 Wyant Game BRYC G6 -2 O'Connor   RW 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Great Falls G6 -2 Knight Game Springfield G6-2 Duckett    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Gainesville G6-2 Naples Game SYA G6-2 Thanos   PN 
Chantilly, Westfield HS-#2 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> South Loudoun B6-2 ackley Game CYA B6-2 Utterback   JA 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South County B6-3 Matthews Game FPYC B6-3 Varner   LV 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> CYA B5-1 Katsakos Game Vienna B5 -1 Choi   JC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> CYA B5-1 Jones Game Annandale B5-1 Martin   PJ 
Fairfax, Lanier Middle School  11:00a 11:30a  TBD no use    CC 
11:45a 1:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > FPYC B8-2 Williams Game Gainesville B8-2 D'Andrea    
1:00p 2:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> FPYC G8-1 Intermill Game Vienna G8-1 Joost    
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> CYA B7-2 Smith Game FPYC B7-2 Ragan    
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Burke G7-1 Magliocchetti Game FPYC G7-1 Lester    
Falls Church, Jackson MS Aux 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Burke B5-1 Buttrey Game BRYC B5-1 Gonzalez    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Vienna G5 -2 Konstas Game SYA G5-2 Moore    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> FPYC B5-3 Malesky Game Springfield B5-3 Morrison   LM 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Fort Hunt G5-1 Loving Game Burke G5-1 Coutinho    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> McLean G5-1 Murrell Game Springfield G5-1 Goodman    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Vienna B5-1 Stolburg Game McLean B5-1 Jackson   RF 
Haymarket, Battlefield HS #1 (N) 1:45p 3:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Gainesville B8-1 Gresham Game McLean B8-1 Cicale   AG 
3:00p 4:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Annandale G8-2 Sawi  Game Gainesville G8-2 Shaw    
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> South County B7-1 Jackson Game Gainesville B7-1 Binkowski   EB 
Haymarket, Battlefield HS #2 (N) 1:45p 3:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Arlington B7-2 Nettles Game Gainesville B7-2 Madigan   CC 
3:00p 4:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Arlington B8-1 Jones Game McLean B8-1 J. McLean   JM 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gainesville B8-2 * RJ D'And Game Lee District B8-2 McMinn    CD 
Lorton, South County MS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Vienna B7-2 Desenti Game South County B7-2 Young    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Vienna B8-2 Sullivan Game SYA B8-2 Charneco    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Prochazka Game Fort Hunt B8-2 Meares   JP 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Hadley Game McLean B8-2 Jackson   JH 
Manassas, Stonewall MS 11:45a 1:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> South Loudoun B7-3 Park Game Hurricanes B7-3 Chipps    
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Hurricanes B6-2 Fitzmaurice Game Great Falls B6-2 Nickels    
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Hurricanes B5-3 Richards Game Arlington B5-3 Filides    
Manassas Park 20111, Manassas Park CC - #1 2:45p 4:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Arlington B5-2 Sadaka Game Manassas Park B5-2 Gaskins From 1-13  VS 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Gainesville B5-2 Burkhart Game SYA B5-2 Hill From 1-13   
McLean, McLean HS-Aux (N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC 
McLean, McLean HS-Main(N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC