Girls Girls 5th Grade Pool Play
Baileys Comm Ctr
Game
12/14 1:00p
iBaileys CC G5 - Marshall 
Arlington G5- Lomas
Gum Springs CC
Game
12/14 2:45p
iSouth Loudoun G5- Oshea 
Reston G5- Ward
Jackson MS rear gym
Game
12/15 1:15p
iCYA G5- Dowling 
Burke G5- Rose
Patriot HS #2
Game
12/15 1:30p
iSYA G5- Andersen 
Gainesville G5- Johnson
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
12/15 2:30p
iVienna G5-A KORMAN 
Arlington G5- McRae
Jackson MS rear gym
Game
12/15 2:30p
iBRYC G5- Ali 
Fort Hunt G5- Garey
Jackson MS-Front gym
Game
12/15 2:30p
iVienna G5-B KONSTAS 
SYA G5- McGhee
Patriot HS #2
Game
12/15 2:45p
iGainesville G5- Hampson 
CYA G5- Mazid
Mercer MS Main (N)
Game
12/15 2:45p
iSouth Loudoun G5- Kerr 
McLean G5- A Norton
Jackson MS rear gym
Game
12/15 3:45p
iGreat Falls G5- Nitowski 
Burke G5- Price
Jackson MS-Front gym
Game
12/15 3:45p
iSouth Loudoun G5- Oshea 
Lee Mt. Vernon G5- Breland
McLean HS-Aux (N)
Game
12/15 4:15p
iReston G5- Ward 
McLean G5- B Kim
Jackson MS rear gym
Game
12/15 5:00p
iFort Belvoir G5- Washington 
Springfield G5- Goodman
Girls Girls 6th Grade Division 1
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
12/14 11:30a
iArlington G6-1 Piacenza 
Gainesville G6-1 Holder
Edison HS - Aux
Game
12/15 2:30p
iSouth Loudoun G6-1 childress 
McLean G6-1 Murrell
Patriot HS #1
Game
12/15 2:45p
iSYA G6-1 Moore 
Gainesville G6-1 Holder
Edison HS - Aux
Game
12/15 3:45p
iArlington G6-1 Piacenza 
CYA G6-1 Kang
Game
12/15 5:00p
iVienna G6-1 PARRIS 
Fort Hunt G6-1 Loving
Liberty MS-#1(N)
Game
12/21 9:00a
iBurke G6-1 Coutinho 
Arlington G6-1 Piacenza
Liberty MS-#2 (N)
Game
12/21 9:00a
iCYA G6-1 Kang 
Vienna G6-1 PARRIS
Liberty MS-#1(N)
Game
12/21 10:15a
iGainesville G6-1 Holder 
South Loudoun G6-1 childress
Liberty MS-#2 (N)
Game
12/21 10:15a
iFort Hunt G6-1 Loving 
SYA G6-1 Moore
Girls Girls 6th Grade Division 2
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
12/14 12:45p
iLee-Mt. Vernon G6-2 Henderson 
Arlington G6-2 DeCou
Liberty MS-#2 (N)
Game
12/14 12:45p
iSYA G6-2 Langford 
Vienna G6-2 Grim
Lee HS-Aux (S)
Game
12/15 1:15p
iBurke G6-2 Seigle 
Great Falls G6-2 Exley
Jackson MS-Front gym
Game
12/15 1:15p
iVienna G6-2 Grim 
Reston G6-2 Barr
Mary Ellen Henderson MS
Game
12/15 2:30p
iFalls Church G6-2 Papadopoulos 
FPYC G6-2 Lester
Lee HS-Aux (S)
Game
12/15 2:30p
iBRYC G6-2 Dudley 
Lee-Mt. Vernon G6-2 Henderson
Game
12/15 3:45p
iSpringfield G6-2 Burdette 
Springfield G6-2 Marshall
Mercer MS Main (N)
Game
12/15 4:00p
iSYA G6-2 Langford 
South Loudoun G6-2 Samson
Lee HS-Aux (S)
Game
12/15 5:00p
iCYA G6-2 Murphy 
Gainesville G6-2 Furlong
McLean HS-Main(N)
Game
12/15 6:45p
iArlington G6-2 DeCou 
McLean G6-2 Edwards
Girls Girls 7th Grade Division 1
Bryant Center (S)
Game
12/14 3:15p
iSYA G7-1 Brubaker 
CYA G7-1 Mawloud
Lanier Middle School
Game
12/15 11:45a
iFPYC G7-1 Komaily 
Falls Church G7-1 Madison
West Springfield-#2(S/C)
Game
12/15 2:15p
iVienna G7-1 YODER 
South Loudoun G7-1 Lisack
Game
12/15 3:30p
iSpringfield G7-1 Duckett 
Burke G7-1 Seay
Game
12/15 4:45p
iSYA G7-1 Brubaker 
Arlington G7-1 Eisenberg
McLean HS-Main(N)
Game
12/15 5:30p
iMcLean G7-1 Crittenberger 
Burke G7-1 Wyant
West Springfield-Main
Game
12/15 6:00p
iGreat Falls G7-1 Bond 
CYA G7-1 Mawloud
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
12/21 9:00a
iArlington G7-1 Eisenberg 
Springfield G7-1 Duckett
Girls Girls 7th Grade Division 2
South Lakes High School
Game
12/14 8:15p
iLee-Mt. Vernon G7-2 Carter 
Reston G7-2 Zeberlein
Annandale HS-#2
Game
12/15 12:00p
iReston G7-2 Zeberlein 
Gainesville G7-2 Naples
Edison HS - Main
Game
12/15 12:00p
iMt. Vernon G7-2 Garey 
Lee-Mt. Vernon G7-2 Carter
Mercer MS Main (N)
Game
12/15 12:15p
iSouth Loudoun G7-2 McGovern 
CYA G7-2 Francis
Annandale HS-#2
Game
12/15 1:15p
iSpringfield G7-2 Duckett 
BRYC G7-2 OConnor
Game
12/15 2:30p
iVienna G7-2 TOMLINSON 
Arlington G7-2 Filides
Jackson MS rear gym
Game
12/17 6:15p
iCYA G7-2 Francis 
BRYC G7-2 OConnor
Game
12/17 7:30p
iGainesville G7-2 Naples 
Arlington G7-2 Filides
Game
12/17 8:45p
iMt. Vernon G7-2 Garey 
South Loudoun G7-2 McGovern
Girls Girls 8th Grade Division 1
James Madison HS-Main(N)
Game
12/14 3:15p
iMcLean G8-1 Megas 
Springfield G8-1 Wilson
Game
12/14 4:30p
iGainesville G8-1 Gilliam 
Vienna G8-1 TROTTER
West Springfield-Main
Game
12/15 1:00p
iCYA G8-1 McConnell 
Vienna G8-1 TROTTER
Patriot HS #1
Game
12/15 1:30p
iGainesville G8-1 Gilliam 
Great Falls G8-1 Kerrigan
West Springfield-Main
Game
12/15 2:15p
iBurke G8-1 Edwards 
Arlington G8-1 Abundo
Lanier Middle School
Game
12/15 2:15p
iFPYC G8-1 Lester 
Springfield G8-1 Wilson
Annandale HS-#1
Game
12/21 2:15p
iFPYC G8-1 Lester 
Arlington G8-1 Abundo
James Madison HS-Main(N)
Game
12/21 3:15p
iMcLean G8-1 Megas 
Gainesville G8-1 Gilliam
Game
12/21 4:30p
iCYA G8-1 McConnell 
Burke G8-1 Edwards
Girls Girls 8th Grade Division 2
Jackson MS rear gym
Game
12/10 6:15p
iTurnpike G8-2 Komaily 
Burke G8-2 Byrne
Game
12/10 7:30p
iCYA G8-2 Jones 
Baileys CC G8-2 Hudson
Game
12/10 8:45p
iArlington G8-2 Scarcella 
Vienna G8-2 Bond
Lunsford Middle (N)
Game
12/11 7:30p
iSouth Loudoun G8-2 Strohecker 
CYA G8-2 Rathinavelu
Jackson MS-Front gym
Game
12/11 7:30p
iSYA G8-2 Heslep 
Fort Belvoir G8-2 Edwards
Game
12/11 8:45p
iMt. Vernon G8-2 Elling 
McLean G8-2 McNicoll
Game
12/12 7:00p
iSouth Loudoun G8-2 Samson 
Fort Hunt G8-2 Harris
Boys Boys 5th Grade Pool Play
Liberty MS-#2 (N)
Game
12/14 9:00a
iBurke B5 - Asefi 
BRYC B5 - Mayes
Liberty MS-#1(N)
Game
12/14 9:00a
iBurke B5 - Smith 
BRYC B5 - Sharma
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
12/14 10:15a
iCYA B5 - Rosenblatt 
Arlington B5 - Sadaka
Liberty MS-#1(N)
Game
12/14 10:15a
iHerndon B5 - Bermudez 
Great Falls B5 - Goldberg
Liberty MS-#2 (N)
Game
12/14 10:15a
iVienna B5 -B DAVIS 
SYA B5 - Harris
Liberty MS-#1(N)
Game
12/14 11:30a
iGainesville B5- Maxwell 
CYA B5 - Rivers
Liberty MS-#2 (N)
Game
12/14 11:30a
iBurke B5 - Mayernik 
Manassas Park B5- Solomon
Liberty MS-#1(N)
Game
12/14 12:45p
iFPYC B5 - Davis 
Fort Belvoir B5 - Hunter
Gum Springs CC
Game
12/14 4:00p
iTurnpike B5 - Syron 
Gum Springs B5- Sprocker
Game
12/14 5:15p
iLee Mt. Vernon B5 - Bosley 
McLean B5- A Martin
Mary Ellen Henderson MS
Game
12/15 1:15p
iArlington B5 - Perkins 
Falls Church B5 - Greiner
Lunsford Middle (N)
Game
12/15 1:30p
iSouth Loudoun B5- Fiorillo 
South County B5 - Arora
Bryant Center (S)
Game
12/15 2:30p
iCYA B5 - Rosenblatt 
Fort Hunt B5 - Zippel
Lunsford Middle (N)
Game
12/15 2:45p
iSouth Loudoun B5 - Choi 
Reston B5 - Daoud
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
12/15 3:45p
iCYA B5 - Martin 
Arlington B5 - McLean
Patriot HS #2
Game
12/15 4:00p
iLee Mt. Vernon B5 - Bosley 
Gainesville B5 - Ly
Lunsford Middle (N)
Game
12/15 4:00p
iSYA B5 - O-Connor 
South Loudoun B5 - Stemberger
Bryant Center (S)
Game
12/15 5:00p
iVienna B5 -A LOCEY 
Reston B5 - Byrnes
Patriot HS #2
Game
12/15 5:15p
iLee Mt. Vernon B5 - Day 
Gainesville B5- Jackson
McLean HS-Aux (N)
Game
12/15 5:30p
iSpringfield B5- Morrison 
McLean B5 - B Ball
Game
12/15 6:45p
iHerndon B5 - Bermudez 
McLean B5- A Martin
Boys Boys 6th Grade Division 1
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
12/14 9:00a
iMcLean B6-1 Jackson 
Arlington B6-1 Lowen
Bryant Center (S)
Game
12/14 9:00a
iLee District B6-1 Diffenbach 
Burke B6-1 Rapoza
Game
12/14 10:15a
iManassas Park B6-1 Gaskins 
BRYC B6-1 Gonzalez
Game
12/14 11:30a
iJames Lee B6-1 Wade 
CYA B6-1 Jones
Game
12/14 12:45p
iJames Lee B6-1 Herring 
Gainesville B6-1 Cook
Freedom HS-#2
Game
12/14 3:30p
iReston B6-1 Ridgeway 
South Loudoun B6-1 kahn
Bryant Center (S)
Game
12/14 4:30p
iMt. Vernon B6-1 Coleman 
Vienna B6-1 Epps
Game
12/15 12:00p
iMt. Vernon B6-1 Coleman 
BRYC B6-1 Gonzalez
Westfield HS-#1 (N)
Game
12/15 12:00p
iManassas Park B6-1 Gaskins 
CYA B6-1 Jones
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
12/15 1:15p
iReston B6-1 Ridgeway 
Arlington B6-1 Lowen
Westfield HS-#1 (N)
Game
12/15 1:15p
iMcLean B6-1 Jackson 
Burke B6-1 Rapoza
Bryant Center (S)
Game
12/15 1:15p
iJames Lee B6-1 Wade 
Great Falls B6-1 Brown
Westfield HS-#1 (N)
Game
12/15 2:30p
iSouth Loudoun B6-1 kahn 
Vienna B6-1 Epps
Jackson MS-Front gym
Game
12/15 5:00p
iLee District B6-1 Diffenbach 
Gainesville B6-1 Cook
Boys Boys 6th Grade Division 2
Bryant Center (S)
Game
12/14 2:00p
iFort Belvoir B6-2 Taylor Jr 
McLean B6-2 Cicale
Hayfield HS-#2 (S)
Game
12/14 5:45p
iSYA B6-2 Hill 
Burke B6-2 Buttrey
Mary Ellen Henderson MS
Game
12/15 12:00p
iFalls Church B6-2 Kusic 
Gainesville B6-2 Murray
Westfield HS-#2 (N)
Game
12/15 12:00p
iCYA B6-2 Robinson 
Herndon B6-2 Jones
Lunsford Middle (N)
Game
12/15 12:15p
iArlington B6-2 Ghariani 
South Loudoun B6-2 Lanouette
Westfield HS-#2 (N)
Game
12/15 1:15p
iBurke B6-2 Buttrey 
McLean B6-2 Cicale
Game
12/15 2:30p
iFort Belvoir B6-2 Taylor Jr 
Fort Hunt B6-2 Forti
Annandale HS-#2
Game
12/15 3:45p
iAnnandale B6-2 Hwang 
SYA B6-2 Hill
Jackson MS-Front gym
Game
12/21 9:00a
iFort Hunt B6-2 Forti 
Falls Church B6-2 Kusic
Game
12/21 10:15a
iGainesville B6-2 Murray 
CYA B6-2 Robinson
Liberty MS-#2 (N)
Game
12/21 11:30a
iMcLean B6-2 Cicale 
Arlington B6-2 Ghariani
Liberty MS-#1(N)
Game
12/21 11:30a
iHerndon B6-2 Jones 
Burke B6-2 Buttrey
Liberty MS-#2 (N)
Game
12/21 12:45p
iSYA B6-2 Hill 
Vienna B6-2 Choi
Liberty MS-#1(N)
Game
12/21 2:00p
iSouth Loudoun B6-2 Lanouette 
Annandale B6-2 Hwang
Boys Boys 6th Grade Division 3
Baileys Comm Ctr
Game
12/14 2:15p
iBaileys B6-3 J. Smith Sr 
Reston B6-3 Legler
South County MS - Main
Game
12/15 2:30p
iSpringfield B6-3 Wilson 
South Loudoun B6-3 Webb
Game
12/15 3:45p
iBurke B6-3 Mitchell 
Great Falls B6-3 Britt
Westfield HS-#2 (N)
Game
12/15 3:45p
iBRYC B6-3 Shin 
Lee Mt. Vernon B6-3 Stewart
Westfield HS-#1 (N)
Game
12/15 3:45p
iSpringfield B6-3 Alvarez 
Turnpike B6-3 Ours
Game
12/15 5:00p
iCYA B6-3 Lugo 
FPYC B6-3 Malesky
South County MS - Main
Game
12/15 5:00p
iArlington B6-3 Nettles 
South County B6-3 Johnson
Bryant Center (S)
Game
12/21 11:30a
iBurke B6-3 Mitchell 
CYA B6-3 Lugo
Liberty MS-#1(N)
Game
12/21 12:45p
iSpringfield B6-3 Alvarez 
South County B6-3 Johnson
Bryant Center (S)
Game
12/21 12:45p
iSouth Loudoun B6-3 Webb 
Turnpike B6-3 Ours
Game
12/21 2:00p
iSpringfield B6-3 Wilson 
Reston B6-3 Legler
Boys Boys 7th Grade Division 1
Jackson MS-Front gym
Game
12/11 6:15p
iLee District B7-1 Trotter 
Reston B7-1 Robinson
Freedom HS-#2
Game
12/14 4:45p
iSouth Loudoun B7-1 Webb- 
BRYC B7-1 Aquil
Dorothy Hamm (Woodlawn)
Game
12/15 12:00p
iSpringfield B7-1 Arguedas 
Arlington B7-1 Shelley
West Springfield-Main
Game
12/15 3:30p
iSYA B7-1 Morin 
Vienna B7-1 STOLBURG
Game
12/15 4:45p
iReston B7-1 Robinson 
CYA B7-1 Cubbage
Annandale HS-#1
Game
12/15 5:00p
iMcLean B7-1 Carey 
Fort Hunt B7-1 Koelsch
Patriot HS #1
Game
12/15 6:30p
iLee District B7-1 Trotter 
Gainesville B7-1 Weinschenk
Boys Boys 7th Grade Division 2
Jackson MS rear gym
Game
12/09 6:15p
iGainesville B7-2 Schwemer 
CYA B7-2 Utterback
Game
12/09 7:30p
iMcLean B7-2 Nance 
Arlington B7-2 Remedios
Game
12/09 8:45p
iSouth Loudoun B7-2 Ackley 
Annandale B7-2 Nelson
Jackson MS-Front gym
Game
12/10 8:15p
iFPYC B7-2 Varner 
Falls Church B7-2 Whitaker
Jackson MS rear gym
Game
12/12 7:30p
iTurnpike B7-2 Burns 
Alexandria B7-2 Matthews
Jackson MS-Front gym
Game
12/12 8:15p
iLee-Mt. Vernon B7-2 Rush 
Burke B7-2 Sturtevant
Boys Boys 7th Grade Division 3
Jackson MS rear gym
Game
12/11 6:15p
iSpringfield B7-3 Kelly 
Herndon B7-3 Passmore
Lunsford Middle (N)
Game
12/11 6:15p
iSouth Loudoun B7-3 Cook 
South County B7-3 Lloyd
Jackson MS rear gym
Game
12/11 7:30p
iSYA B7-3 Downey 
Great Falls B7-3 Willson
Game
12/11 8:45p
iGainesville B7-3 Lingenfelder 
CYA B7-3 Prochazka
Game
12/12 6:15p
iAlexandria B7-3 Thomas 
Burke B7-3 DiSilvestro
Lunsford Middle (N)
Game
12/14 4:45a
iSouth Loudoun B7-3 Cook 
Great Falls B7-3 Willson
Boys Boys 8th Grade Division 1
Freedom HS-#2
Game
12/14 2:15p
iArlington B8-1 Davis 
South Loudoun B8-1 Cook
Mount Vernon HS #1
Game
12/14 3:15p
iFort Belvoir B8-1 Miles 
CYA B8-1 Lee
Game
12/14 4:30p
iAnnandale B8-1 Nelson 
South County B8-1 Jackson
Game
12/14 5:45p
iVienna B8-1 Marsden 
Springfield B8-1 Robinson
James Madison HS-Main(N)
Game
12/14 5:45p
iBurke B8-1 Shouman 
Turnpike B8-1 Donovan
Lee HS-Main (S)
Game
12/15 12:00p
iArlington B8-1 Davis 
Manassas Park B8-1 Vick
Annandale HS-#1
Game
12/15 12:00p
iMcLean B8-1 Tallent 
Reston B8-1 Lansdowne
Lee HS-Main (S)
Game
12/15 1:15p
iCYA B8-1 Lee 
Great Falls B8-1 Krawczyk
Annandale HS-#1
Game
12/15 1:15p
iAnnandale B8-1 Nelson 
McLean B8-1 Leggett
Game
12/15 2:30p
iTurnpike B8-1 Donovan 
South Loudoun B8-1 Cook
Game
12/15 3:45p
iVienna B8-1 Marsden 
South County B8-1 Jackson
Patriot HS #1
Game
12/15 4:00p
iFort Belvoir B8-1 Miles 
Gainesville B8-1 Page
Mount Vernon HS #1
Game
12/21 3:15p
iSpringfield B8-1 Robinson 
McLean B8-1 Tallent
Annandale HS-#1
Game
12/21 3:30p
iCYA B8-1 Lee 
Manassas Park B8-1 Vick
Mount Vernon HS #1
Game
12/21 4:30p
iBurke B8-1 Shouman 
McLean B8-1 Leggett
Annandale HS-#1
Game
12/21 4:45p
iGainesville B8-1 Page 
Great Falls B8-1 Krawczyk
Game
12/21 6:00p
iArlington B8-1 Davis 
Reston B8-1 Lansdowne
Boys Boys 8th Grade Division 2
Jackson MS-Front gym
Game
12/09 7:00p
iSouth County B8-2 Matthews 
CYA B8-2 Smith
Game
12/09 8:15p
iVienna B8-2 Desenti 
CYA B8-2 Dann
Game
12/10 7:00p
iHerndon B8-2 Harley 
Gainesville B8-2 Compton
Lunsford Middle (N)
Game
12/11 8:45p
iSouth Loudoun B8-2 Choi 
BRYC B8-2 Thomas
Boys Boys 8th Grade Division 3
Jackson MS rear gym
Game
12/12 8:45p
iManassas Park B8-3 Holden 
Lee-Mt. Vernon B8-3 Simonik
Baileys Comm Ctr
Game
12/14 4:45p
iBaileys B8-3 TBD 
Falls Church B8-3 Sutton
Lunsford Middle (N)
Game
12/14 6:00p
iSouth Loudoun B8-3 Mostek 
Lee-Mt. Vernon B8-3 Peters
Edison HS - Main
Game
12/15 5:00p
iBurke B8-3 Smydra 
Lee-Mt. Vernon B8-3 Simonik
Annandale HS-#2
Game
12/15 5:00p
iReston B8-3 Birkland 
Manassas Park B8-3 Holden